اقدام دولت برای پیشگیری و کنترل مفاسداقتصادی

 فروشگاه اینترنتی شما

همزمان با سالگرد فرمان 8 ماده ای مقام معظم رهبری برای مبارزه با مفاسد اقتصادی، هیات دولت در راستای اجرای قانون اساسی و شفافیت در عملکرد اقتصادی مسئولان و مقامات دولتی و پیشگیری و کنترل زمینه های بروز سوء استفاده از جایگاه دولتی، آیین نامه رسیدگی به دارایی مقامات و مدیران دولتی و همسر و فرزندان آنها را به تصویب رساند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، هیات وزیران به استناد اصول چهل و نهم و یکصد و سی و هشتم قانون اساسی، آیین نامه رسیدگی به دارایی مقامات و مدیران دولتی را ابلاغ کرد.

بر اساس این اصول ،دارایی مقامات و مسئولان شامل مدیران (در سطح مدیرکل و بالاتر) دستگاه های اجرایی موضوع ماده (5) قانون مدیریت خدمات کشوری از جمله وزارتخانه‌ها، موسسات و شرکت های دولتی و موسسات عمومی غیر دولتی و شهرداری‌ها، استانداران، فرمانداران، شهرداران، ذیحسابان و نیز حسب مورد پرونده ها در مورد طرفین قراردادها و مقاطعه‌کارها و سوء استفاده ها و تبانی‌های احتمالی افراد و عوامل حیف و میل بیت ‌المال مطابق مواد این آیین نامه مورد رسیدگی قرار می گیرد.

منبع ما : http://rajanews.com/detail.asp?id=49157

فروشگاه اینترنتی شما

از طریق لینک های زیر می توانید از فروشگاه های بزرگ ایران مارکت سنتر خرید پستی کنید !!!

در این فروشگاه ها ازفیلم و سریال ،موسیقی  ،بازی کامپیوتری

،نرم افزار مالی و اداری و لوازم خودرو و موبایل ، نرم افزار اموزش زبان

  و هر چیزی که دلتون بخواد پیدا میشه !

می تونید از طریق لینک ها  یا سایت هایی مثل


 http://dsliran.ir/


http://filmoserial.ir/

http://mihaniran.ir/


http://iraneemruz.ir/

 وارد شوید و به راحتی اب خوردن سفارش اینترنتی بدید و در خونه تحویل بگیرید و تازه بعد تحویل گرفتن پولشو پرداخت کنید !!!(اینم برای اونایی که در خرید اینترنتی وسواس دارند!)