فروشگاه اینترنتی شما
آغاز به‌کار سامانه جمع‌آوری اطلاعات اقتصادی خانوار از اول آذر ماه
 سامانه جمع آوری اطلاعات اقتصادی خانوار از اول آذر ماه 89  جهت ثبت نام خانوار های جدید و بازمانده در دوره های قبل و همچنین اصلاح اطلاعات اقاصادی خانوار های ثبت نام شده مجدداً راه اندازی میشود.

این سامانه به مدت 45 روز فعال می‌شود.
به گفته رئیس مرکز آمار ایران ، ثبت نام شدگان اردیبهشت 89 نیز با درج شماره ملی و رمز عبور می‌توانند به این سامانه وارد شده و اطلاعات خود را اصلاح و یا تکمیل کنند. ثبت نام شدگان سال 87 هم با درج شماره ملی و کد رهگیری می‌توانند وارد سامانه شوند و اطلاعات اقتصادی خانوار خود را اصلاح و یا تکمیل کنند.
وی با تاکید بر اینکه در صورتیکه سرپرست خانوار، کد رهگیری یا رمز عبور خود را فراموش کرده باشد باید از پانزدهم آذرماه امسال به بعد به سامانه مراجعه کند، افزود: نحوه ورود این افراد در فرصتی دیگر اعلام خواهد شد.
دکتر آذر با اشاره به خانوارهایی که تاکنون به هیچ عنوان ثبت نام نکرده‌اند، گفت: خانوارهایی که تاکنون ثبت نام نکرده‌اند با ورود به سامانه می‌توانند کلیدی که برای این امر طراحی شده را فعال کنند و رمز عبور برای خود تعریف و سپس اطلاعات اقتصادی خانوار خود را وارد کنند.

فروشگاه اینترنتی شما
رئیس مرکز آمار ایران با بیان اینکه در پایان هرهفته (در فرآیند 45 روزه یادشده) فایل مرکز آمار نهایی می‌شود و اطلاعات آن در اختیار وزارت رفاه قرار می‌گیرد، تصریح کرد: سامانه مرکز آمار ایران هم برای تصحیح اطلاعات خانوار(از نظر ازدواج، طلاق، تولد و مرگ) و همچنین ورود اطلاعات جدید خانوار طراحی شده است.
وی در خصوص آخرین اطلاعات خانوار که در سایت مرکز آمار ایران تصحیح شده است، گفت: دو میلیون و 272 هزار واقعه تولد، 509 هزار واقعه فوت و یک میلیون و 566 هزار واقعه ازدواج و طلاق در سامانه این مرکز درج شده است.
آذر تعداد افرادی که تاکنون ثبت نام کرده‌اند را 68 میلیون و 420 هزار نفر ذکر کرد و گفت: تاکنون 20 میلیون خانوار در سامانه مرکز آمار ایران ثبت نام کرده‌اند.

 فروشگاه اینترنتی شما
وی تاکید کرد: خانوارهای جدیدی که براثر ازدواج تشکیل می‌شوند حتما باید پیش از ورود اطلاعات جدید، اطلاعات قبلی خود که در خانوار پدری ثبت شده است را حذف کنند. پسر و دختر جدیدی که ازدواج کرده‌اند باید هر دو در خانوارهای قبلی خود این مهم را اصلاح کنند.
رئیس مرکز آمار ایران با اشاره به راستی آزمایی خانوارها گفت: راستی آزمایی اطلاعات هویتی خانوارها نشان می‌دهد 99.5 درصد این اطلاعات، مبتنی بر واقعیت است.
وی یاد آور شد: 14 پایگاه نظیر راهبر ناجا، سازمان ثبت احوال، وزارت علوم، بانک کارکنان دولت، بیمه خدمات درمانی و تامین اجتماعی، اداره پست، بانک مرکزی، سازمان خصوصی سازی، وزارت رفاه، کمیته امداد، سازمان بهزیستی، پایگاه املاک مستغلات وزارت بازرگانی و بنیاد شهید وظیفه راستی آزمایی اطلاعات را برعهده دارند.

فروشگاه اینترنتی شما
آذر گفت: همچنین در سایت www.amar.org. ir راهنمای تکمیل پرسشنامه طراحی شده است و خانوارهایی که در پر کردن پرسشنامه مشکل دارند می‌توانند از طریق این وبگاه ، نحوه ورود اطلاعات را فرا بگیرند. این وبگاه هم اکنون فعال است.
رئیس مرکز آمار ایران تاکید کرد: بهتر است خانوارها حتما شماره تلفن همراه خود را در سامانه اطلاعات اقتصادی خانوار وارد کنند تا از این طریق در صورت بروز هرگونه مشکلی این مرکز از طریق پیام کوتاه، خانوارها را مطلع کند.
آذر اعلام کرد: خانوارها می‌توانند از یکم آذرماه از طریق سایت yaraneh.amar.org.ir اطلاعات اقتصادی خود را وارد کنند.
وی گفت: شماره پیامک 300000 برای مطلع شدن از اینکه سرپرست خانوار چه کسی است در اختیار مردم است.
وی اظهار داشت: شماره تلفن 8587-021 به طور شبانه روزی پاسخگوی مردم است تا در صورت بروز هرگونه مشکلی بتوانند از طریق این تلفن نسبت به رفع آن، اقدام کنند.

 

 فروشگاه اینترنتی شما

 

 

 فروشگاه اینترنتی شما

سوال بپرسید

راهنمای سیستم اصلاح اطلاعات خانوارهای کشور 
راهنمای تکمیل اطلاعات اقتصادی خانوارهای کشور 

  فروشگاه اینترنتی شما

  

درگاه ملی آمار


منبع ما :    گروه خبری   :   هدفمند کردن یارانه

http://www.amar.org.ir

 

تبلیغات ما :

فروشگاه اینترنتی شما

از طریق لینک های زیر می توانید از فروشگاه های بزرگ ایران مارکت سنتر خرید پستی کنید !!!

در این فروشگاه ها ازفیلم و سریال ،موسیقی  ،بازی کامپیوتری

،نرم افزار مالی و اداری و لوازم خودرو و موبایل ، نرم افزار اموزش زبان

  و هر چیزی که دلتون بخواد پیدا میشه !

می تونید از طریق لینک ها  یا سایت هایی مثل


 http://dsliran.ir/


http://filmoserial.ir/

http://mihaniran.ir/


http://iraneemruz.ir/

 وارد شوید و به راحتی اب خوردن سفارش اینترنتی بدید و در خونه تحویل بگیرید و تازه بعد تحویل گرفتن پولشو پرداخت کنید !!!(اینم برای اونایی که در خرید اینترنتی وسواس دارند!)