سخنگوی طرح تحول اقتصادی،تاكید كرد:همه افرادی که فرم اقتصادی خانوار پر کرده اند،مشمول دریافت یارانه/ توان اقتصادی و قدرت خرید گروه هـای کم درآمد با اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها افزایش می یابدسخنگوی طرح تحول اقتصادی خانوار و قانون هدفمند کردن یارانه ها با تاكید بر اینكه همه افرادی که فرم اقتصادی خانوار پر کرده اند،مشمول دریافت یارانه هستند،گفت: توان اقتصادی و قدرت خرید گروه هـای کم درآمد با اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها افزایش می یابد .

فروشگاه اینترنتی شما

ه گزارش باشگاه خبرنگاران،فرزین در همـایش آمـوزش شورای اصناف کشور با اعلام اینکه همه افرادی که برگه اقتصاد خانوار را تکمیل کرده اند می توانند از دولت پـول دریافت کنند گفت : پس از اعـلام دولت ، این افـراد بـا افتتاح حساب بانکی از مزایای اقتصادی آن برخوردار می شوند . 

 

وی  افزود: طرح تحول اقتصادی خانوار به علت کـامل نبودن اطـلاعات و دسته بندی های ناقص پس از تبادل اطلاعات با پایگاه های مرتبط و تکمیل اطلاعات خانوار اجرا خواهد شد .

معاون وزیر بازرگانی خاطرنشان کرد دولت بااجرای این طرح ، یارانه 16 نوع کالا و خدمات شامل بنزین ، نفت ، نفت سفید، نفت کـوره ، گازوییل ، گاز مایع ، برنج ، روغن ، شکر ، آرد ، خدمات هواپیمایی ، ریلی و پستی ،آب و بـرق و فـاضلاب را حذف می کند و پس از 5 سـال ، قیمت این کالا ها و خدمات باید به بالای قیمت مصوب در منطقه خلیج فارس برسد .

وی  گفت: با حذف یارانه این کالاها و خدمات ، نظام جدید یارانه ها تدوین می شود و هیچ تبعات اقتصادی برای خانواده ها در پی نخواهد داشت .

فرزین درخصوص نرخ تورم درکشورمان گفت: براساس اعلام بانک مرکزی درحال حاضر نرخ تورم در کشورمان 12و نیم درصد است و تا آخر امسال به حدود 11 درصد خواهد رسید .

وی میزان تورم احتمالی سال آینده را در کشور معادل امسال عنوان کرد .

فراهانی رئیس شورای اصناف کشور در همایش آمـوزش شـورای اصناف کشور در کیش هـم دربـاره ضرورت برگزاری این همایش دو روزه گفت :

ابهامات طرح تحول اقتصادی و قـانون هدفمند کردن یارانه هـا و ارتباط آن با اصناف و مردم سبب شده است این همایش به همراه چند همایش آموزشی برای آگاهی اعضای شورای اصناف کشور برگزار شود .

در همایش آمـوزش شورای اصناف کشور ، 144 نفر از اعضای این شورا حضور دارند و محور تبادل نظرها پیرامون طرح تحول اقتصادی و قانون هدفمند کردن یارانه هاست

منبع ما :‏ http://yjc.ir<**ادامه مطلب...**>

 

فروشگاه اینترنتی شما

از طریق لینک های زیر می توانید از فروشگاه های بزرگ ایران مارکت سنتر خرید پستی کنید !!!

در این فروشگاه ها ازفیلم و سریال ،موسیقی  ،بازی کامپیوتری

،نرم افزار مالی و اداری و لوازم خودرو و موبایل ، نرم افزار اموزش زبان

  و هر چیزی که دلتون بخواد پیدا میشه !

می تونید از طریق لینک ها  یا سایت هایی مثل


 http://dsliran.ir/


http://filmoserial.ir/

http://mihaniran.ir/


http://iraneemruz.ir/

 وارد شوید و به راحتی اب خوردن سفارش اینترنتی بدید و در خونه تحویل بگیرید و تازه بعد تحویل گرفتن پولشو پرداخت کنید !!!(اینم برای اونایی که در خرید اینترنتی وسواس دارند!)